iletişim kur

Telefon

+90 532 253 04 88

E-mail

esragunaydin@hotmail.com

Instagram Direct

@esragunaydin

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra, telekomünikasyon sektörünün önde gelen şirketlerinde 10 yılı aşkın bir süre çalıştım. Aynı zamanda, Bahçeşehir Üniversitesi Executive MBA bölümünde master eğitimimi tamamladım. Ekim 2010 itibariyle tam zamanlı işimden ayrıldım ve yeni ufuklara yelken açtım.

Nefes çalışmalarıyla tanıştıktan sonra, hayatım nefesle beraber akmaya başladı. Nefes Koçluğu ve sonrasında Amerika’da Eğitmenlik eğitimlerini alarak bu alanda hizmet vermeye başladım.

Semra Bakioğlu ve Sare Elçin ile beraber, uzun yıllar boyunca nefes çalışmalarında edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi tetik nokta (trigger point) bilimi ile birleştirerek Boyutsal (Multidimensional) Nefes®’i kurduk.

Mevcut durumda Boyutsal (Multidimensional) Nefes® ve kişisel gelişim kursları vermeye devam ediyorum. Aynı zamanda duygu ve öfke yönetiminde, nefes ve farkındalığın kullanılması konularında kurumsal eğitimler veriyorum. Boyutsal Nefes Derneği’nin kurucu üyesi olup, yönetim kurulunda Saymanlık görevini icra ediyorum. Ayrıca blogumda yazdığım yazılar ve Youtube kanalımda yayınladığım videolar ile yaşam deneyimlerinden edindiğim farkındalıklarımı paylaşıyorum.

Varlığınızın bu yaşamda özgürce, kolaylıkla ve tam olarak ifade bulması dileğiyle…

Sevgiler!

Esra

Hızlı İletişim

    Gizlilik Politikası
    KVK Bilgilendirme Metni