Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Eğitim Hakkında

Nefes koçluğu, bir hizmet yoludur. Nefesin etki gücünü kendi yaşamlarında keşfedenler, bunu başkalarıyla da paylaşma tutkusunu yüreğinde hissederler.

Bu eğitimin amacı, Boyutsal Nefes Koçluğunu en iyi, kaliteli ve etkili yapabilmek için, ihtiyaç duyulan tüm bilgi, beceri ve tecrübeyi nefes koçu adayına kazandırmaktır. Dolayısıyla, bu eğitim programı, sadece sertifikasyonu değil, yaşam boyu da devam edecek bir öğrenme ve gelişim sürecini kapsıyor.

Boyutsal Nefes Koçluğu Eğitimi 2 aşamadan oluşur.

  • 1.ci Aşama: Boyutsal Nefes Tekniği  – 6 gün
  • 2.ci Aşama: İleri Teknikler ve Danışmanlık Becerileri – 6 gün

Boyutsal Nefes Koçluğu Eğitimi sonrasında, staj dönemi başlar. Mentör rehberliğinde, staj sürecini başarıyla tamamayan koç adayları sertifikayı hak eder.

Bu eğitim sayesinde, profesyonel iş olarak yapılacak bir yetkinlikliğin yanısıra, aynı tutkuyu ve hizmet bilincini paylaşan büyük bir topluluğun da üyesi olursunuz. Boyutsal Nefes Derneği olarak, bu güzel topluluğu büyütmek, hep birlikte gelişmek ve birlik bilincini oluşturmak, bizim en büyük amacımız. Bu amaca giden yolda bize değerlerimiz yol gösterir.

Unutulmamalıdır ki, bu yolculuk kişinin içsel yolculuğudur. Ve Nefes koçluğu, bir yapma hali değil, bir Ol’ma halidir. Bir nefes koçunun, kendisinden destek isteyen kişilere verebileceği en yüce hizmet, önce kendine hizmet etmek ve kendi en yüksek versiyonunu yaşayarak diğerlerine örnek olmaktır.

Bu hedefe giden yolda karşısına çıkacak engeller onu durdurmaz aksine daha da güçlendirir. Dolayısıyla iniş çıkışı bol olan bu yolculukta, çocuksu neşe, içsel güç, inanç ve adanmışlık her zaman hatırlanmalıdır…

Bu güzel yolu hep beraber yürümekten ve birbirimizi desteklemekten mutluluk duyacağız.

Boyutsal Nefes Derneği

Eğitim Tarihi ve Yeri

6-11 Şubat 2021

İstanbul

  • Solunum Anatomisi

  • Kas Anatomisi

  • Tetik Nokta Bilgisi

  • Bası Teknikleri

  • İleri Teknikler

  • Temel Danışmanlık Becerisi

Youtube Kanalım

Takip Edin

NEFES YOLU

HİZMET YOLU

BOYUTSAL NEFES KOÇLUK EĞİTİMİ

eğitmenlerimizle tanışın

Semra Bakioğlu

Boyutsal Nefes Eğitmeni

Esra Günaydın

Boyutsal Nefes Eğitmeni

Sare Elçin

Boyutsal Nefes Eğitmeni